KARGO SÜRECİ

Yollagelsin.com üzerinden yaptığınız tüm alışverişleriniz, anlaşmalı kargo firmamız olan Yurtiçi Kargo ile gönderilir.

Sipariş oluştururken girmiş olduğunuz cep numaranız tüm kargo detayları SMS olarak gönderilmektedir.

Kargo takip işlemlerinizi Yurtiçi Kargo web sitesi üzerinden yapabilirsiniz.

Siparişleriniz olabilecek en hızlı sürede kargo firmasına teslim edilmektedir. Kargo süresi, Yurtiçi Kargo firmasının yoğunluğuna göre değişkenlik gösterebilmektedir.

Kargo süresince yaşanabilecek tüm sorumluluk kargo firmasına aittir. Bu hususta bizimle iletişime geçerek organize olabilir ve sorunun giderilmesi adına yardım talebinde bulunabilirsiniz.

Yollagelsin.com üzerinden vereceğiniz 70 TL ve üzeri vereceğiniz tüm siparişlerde kargo ücretleri tarafımızca karşılanmaktadır ancak yalnızca kapıda ödeme yöntemi ile vereceğiniz siparişler için 10₺ ekstra ücret alınmaktadır. Bu ekstra 10₺ ücret, kapıda ödeme yöntemi dolayısıyla kargo firmasından alan ek ücrete tekabül etmektedir. Kapıda ödeme yöntemi olmayan diğer tüm siparişleriniz için 70 TL ve üzerindeki alışverişlerinizde herhangi bir kargo ücreti ödemenize gerek yoktur.

Kapıda ödeme için 10₺ ek ücret, sipariş ödeme sayfasında seçeceğiniz ödeme yöntemine istinaden faturanıza eklenecektir. 

Vermiş olduğunuz tüm siparişler "YOLLA GELSİN ONLİNE ALIŞVERİŞ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ" gönderici adı ile tarafınıza gönderilecektir.

Teslim alınmayan kargolar öncelikle alakalı kargo şubesine dönecektir ve 2. kez teslime çıkmayacaktır. Dilerseniz kargo şubesinden şahsi olarak giderek teslim alabilirsiniz. 2 gün içerisinde şubeden alınmayan kargo paketleri sorgusuz şekilde firmamıza geri dönecektir.

Aynı ürünün ikinci kez kargolanmasındaki tüm kargo masrafları firmamıza aittir. 2. kez teslim alınmayan kargo paketlerinin geri dönüşünden sonraki tekrar kargolama taleplerinde kargo ücretleri alıcıya ait olacaktır.